Мика Парсънс от Cowboys гръмна на рефера след противоречиво грубо нанасяне на флага на подателя
New York Post | 2023-12-25 | 03:44:34

Мика Парсънс просто иска да играе футбол.

Изключително уважаваният ръшър на Далас Каубойс се измъкна от съдия, който го наказа за грубо отношение към подаващия, след като удари подателя на сигнала на Делфините Туа Таговайлоа при победата на Маями с 22-20.

Парсънс направи стъпка в офанзивната линия на Делфините, тъй като неговият отбор имаше тясна преднина от 7-6 с около 20 секунди до края на първото полувреме и почти осигури уволнението на Таговайлоа.

Куотърбекът на Маями вече беше пуснал пас напред, а Парсънс, на 24, закъсня със секунда, заличавайки Таговайлоа, на 25.

Тогава той беше маркиран за грубо отношение към преминаващия.

Двукратният професионалист на Cowboys също категорично не се съгласи с обаждането, както се вижда от реакцията му, изправяйки се срещу длъжностното лице - или поне се опитва да го направи, преди да бъде задържан и ескортиран от колегата си, отличен съотборник ДеМаркъс Лорънс, който се намеси и доведе Парсънс далеч от мястото, където стоеше реферът.

Според Dallas Morning News, Парсънс не е виждал задържане срещу офанзивен играч срещу него в продължение на 38 поредни тримесечия.

Може би това може да се дължи на част от разочарованието на Парсънс.

Длъжностните лица наистина, по заобиколен начин, изглежда успяха да се извинят пред Каубоите, маркирайки Делфините за намеса в паса при критично обаждане в края на четвъртото тримесечие.

Това даде пропуск на Дак Прескот към Брандин Куукс, за да изведе Далас напред с 20-19 с по-малко от четири минути до края.

Маями обаче спечели в последните секунди с гол от игра на Джейсън Сандърс от 29 ярда, изпращайки Делфините обратно в плейофите.